Yhteystiedot



Hallitus 2018

puheenjohtaja Jani Miettunen     
050 3901108
pj[at]delfiinit.fi
varapuheenjohtaja            
Jyrki Säämänen  
0400 643783
vpj[at]delfiinit.fi
sihteeri
Jukka Suoniemi
040 8259463
sihteeri[at]delfiinit.fi
jäsen Matti Kannela
044 566 9695 matti[at]kannela.net
jäsen Tero Raisio
040 3446538
teraisio[at]gmail.com
jäsenPasi Mannermaa 0400 537614 pasi.mannermaa[a]elisanet.fi
jäsen Jarno Koskinen    
050 5773226 jarno.koskinen[at]elisanet.fi


Vastuuhenkilöt

koulutusvastaava Matti Kannela
044 566 9695 matti[at]kannela.net
tekniikkasukellus
Matti Kannela 044 566 9695 matti[at]kannela.net
vapaasukellus Kimmo Lahtinen 040 7192346 kimmo.lahtinen[at]nmd.net
uppopallo Tero Kamppi 040 5055086 tero.kamppi[at]jkl.fi
uimahalli ja hallikortit Pekka Mäkelä 040 5036711 pekka.makela[at]otsoniterapia.fi
kompressorit Janne Nevanperä   
040 5067197

newis[at]pp.inet.fi

seoskaasulaitteisto Pasi Mannermaa 0400 537614 pasi.mannermaa[a]elisanet.fi




viikkosukellukset Aki Wacklin 050 5224655 aki.wacklin[at]gmail.com
vene + traileri Kari Leinonen
040 5425701
kari.leinonen[at]kolumbus.fi
klubi-isäntä Kari Rynö 040 7481289 kari.ryno[at]saunalahti.fi
klubin avaimet Jukka Suoniemi 040 8259463 jukka.suoniemi[at]pp.nic.fi
kalusto Kari Rynö 040 7481289 kari.ryno[at]saunalahti.fi
laite– ja varustevuokraus Kari Rynö 040 7481289 kari.ryno[at]saunalahti.fi
avantouinti + sauna
Kari Rynö
040 7481289
kari.ryno[at]saunalahti.fi

Aki Wacklin 050 5224655 aki.wacklin[at]gmail.com
rantojen puhdistus Vertti Leinonen
050 3486960
veetulei[at]hotmail.com

Jarno Koskinen 050 5773226 jarno.koskinen[at]elisanet.fi
jäsenrekisteri Marko Kuusinen 040 9660206 marko[at]kuusinen.com
tiedotus Olli Kauppila 050 3459328 olli.kauppila[at]mbnet.fi
postituslista Marko Kuusinen 040 9660206 marko[at]kuusinen.com
nettisivut Olli Kauppila 050 3459328 olli.kauppila[at]mbnet.fi




JSK laitehuolto Jyrki Säämänen 0400 643783 jyrki.saamanen[at]atea.fi

Jäsenten postituslista

Seuran jäseniä varten on postituslista: jasenet(at)delfiinit.fi. Kaikilla seuramme jäsenillä on mahdollisuus käyttää postituslistaa. Postituslistaa päivitetään liiton ylläpitämän jäsenrekisterin pohjalta. Pidäthän siis huolen, että tietosi ovat ajantasalla www.sukeltaja.fi - sivustolla.